Biuletyn Informacji Publicznej
Muzeum imienia Kazimierza Pułaskiego w Warce
Szukaj w tym dziale:
Wyników na stronę: 10 20 30

Uprzejmie informuję, że od 5 maja 2021 r. ekspozycje Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce są ponownie czynne dla zwiedzających, od środy do piątku w godz. 10.00-17.00, w soboty i niedziele od 11.00 do 18.00. 

 

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o przedłużeniu zamknięciu ekspozycji Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce do dnia 3 maja. Zachęcamy Państwa do pozostania z nami w kontakcie online, wirtualnego zwiedzania Muzeum oraz śledzenia naszego fanpage'a na Facebooku, Instagrama oraz strony internetowej.

 

Uprzejmie informujemy, że do 18 kwietnia Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest nieczynne dla zwiedzających.
Zabytkowy park przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego pozostaje otwarty codziennie w godz.7.00-21.00. Kawiarenka muzealna Café Savannah nie będzie świadczyła usług dla publiczności do 18 kwietnia 2021 r. Przypominamy, że w czasie społecznej izolacji mogą Państwo korzystać z naszej oferty on-line na stronie internetowej i Facebooku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (DZ.U. 2021 r. Poz. 512), w trosce o bezpieczeństwo gości i pracowników Muzeum, ogranicza się działalność Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce polegającą na: zamknięciu ekspozycji dla publiczności i nie organizowaniu wydarzeń z udziałem publiczności w terminie do 9 kwietnia 2021 r., zapewniając jednocześnie ciągłość funkcjonowania instytucji.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 marca 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz..U. 2021 poz. 446), ze względu na wzrost zachorowań na Covid-19, a także w trosce o bezpieczeństwo gości i pracowników, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce będzie zamknięte dla zwiedzających od 15 do 28 marca. 

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego otwiera ponownie swoje drzwi dla publiczności. Zapraszamy od soboty 6 lutego.

 

Szanowni Państwo, zgodnie § 1. ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Dz. U. 2021 r., poz. 91, z przykrością informuję o przedłużeniu zamknięciu ekspozycji Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce i nie organizowaniu wydarzeń z udziałem publiczności do 31 stycznia 2021 r.

Szanowni Państwo, w związku Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Dz. U. 2020 r., poz. 2316 z przykrością informuję o przedłużeniu zamknięciu ekspozycji Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce i nie organizowaniu wydarzeń z udziałem publiczności do 17 stycznia 2021 r. Nieczynna będzie nadal kawiarnia muzealna.

Szanowni Państwo, w związku Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. 2020 r., poz. 2091) z przykrością informuję o przedłużeniu zamknięciu ekspozycji Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce i nie organizowaniu wydarzeń z udziałem publiczności do 27 grudnia 2020 r. Nieczynna będzie nadal kawiarnia muzealna. 

Szanowni Państwo, w związku z podjęciem działań zapobiegających szerzeniu się epidemii koronawirusa, ze względu na minimalizowanie ryzyka gromadzenia się i spotykania osób w skupiskach, zgodnie z rekomendacją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, PARK W WINIARACH ZOSTAJE ZAMKNIĘTY dla zwiedzających i spacerowiczów od 21 marca od godz. 12.00. do odwołania.

 
1 do 10 z 11